Litery 3D

Tworzymy litery i grafiki przestrzenne ze styroduru inne określenie to: litery blokowe, litery 3d lub po prostu litery ze styroduru.

Przykładowe realizacje:

litery 3d przyklejone do pcvlitery przestrzenne scianka targowalitery 3d stojace samodzielniekolorowe litery 3dgrafika przestrzenna na plexilitery 3d wyciete

 

litery blokowe ze styroduru pomalowanelitery blokowe przestrzenne 3d styrodur logo litery blokowe styropian styrodur imię dla dzieckalogo litery blokowe styrodur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Styrodur to materiał budowlany (fachowa nazwa to ekstrudowana pianka polistyrenowa XPS) izolujący, twardy i mniej nasiąkliwy od styropianu. Jest lekki, łatwo daje się malować i jest prosty w montażu. Dzięki swoim właściwościom znalazł zastosowanie w reklamie.

Wielkość płyty z jakiej wycinamy kształty ma wymiary 600 x 1200 mm, ale grafikę możemy uzyskać w dowolnym rozmiarze poprzez sklejanie poszczególnych elementów.
Oferujemy “surowe” litery czyli tylko wycięte z płyty lub litery “na gotowo” – sklejone (konieczne w literach typu B,A,O itp), zaszpachlowane i pomalowane na dowolnie wybrany kolor.
Wykonujemy grafiki 3D z licem:
- pomalowanym w innym kolorze niż brzegi,
- wykonanym z plexi,
- wykonanym z pcv + wyklejonym folią,
- wykonanym z dibondu,
- wykonanym z aluminium

Logo lub litery mogą być:
- montowane bezpośrednio do ściany,
- przyklejone do płyty pcv a następnie do ściany,
- przyklejone do płyty plexi a następnie przykręcone do ściany na kołkach dystansowych,
- stojące samodzielnie